Terapię możecie Państwo rozpocząć od razu
Nie ma na co czekać, już dziś mogą Państwo zacząć powracać do życia sprzed udaru

Zacząć można na dwa sposoby, proszę wybrać ten, który najlepiej odpowiada Państwa potrzebom:

  I. Jeżeli obsługa komputera nie stanowi dla Państwa wyzwania,  posiadają Państwo kamerę internetową i dostęp do Internetu, to wystarczy:

1. Zamówić pierwszą bezpłatną konsultację klikając poniższy przycisk i wypełniając znajdujący się pod nim formularz rejestracji.

Sprawdż dostępne terminy Zapisz się na bezpłatną konsultację

2. Wybrać dogodny termin pierwszej, bezpłatnej wideo-konsultacji i połączyć się z naszymi specjalistami klikając w link przesłany na Państwa adres e-mail.

3. Po konsultacji zdecydować o ewentualnym dalszym uczestnictwie w programie i dokonać opłaty.

Nasz terapeuta ustali z Państwem wszystkie szczegóły dotyczące planu terapeutycznego oraz sposobów oceny Państwa postępów. Przez kolejne cztery tygodnie będziecie Państwo logowali się do naszej platformy, gdzie znajdą Państwo przygotowane specjalnie dla Was filmy z ćwiczeniami na daną sesję treningową. Swoje ćwiczenia można nagrywać, a przy kolejnej wideo konsultacji terapeuta oceni Państwa postępy. Na platformie znajdą Państwo także narzędzia motywacyjne i porady od specjalisty. Po upływie czasu abonamentu będziecie już Państwo potrafili kontynuować ćwiczenia samodzielnie i zdecydujecie czy chcecie dalej korzystać z platformy i ćwiczyć pod okiem specjalisty.

 II. Jeżeli macie Państwo obawy, że nie poradzicie sobie z obsługą platformy, nie mają Państwo komputera z kamerą internetową lub dostępu do Internetu, to wystarczy:

1. Skontaktować się z nami – telefonicznie pod numerem bezpłatnej infolinii 801066393 (tel. stacjonarne), 717152933 (tel. komórkowe) lub osobiście

2. Nasz specjalista może odwiedzić Państwa w domu i wyjaśnić jak działa platforma, doradzić przy wyborze sprzętu komputerowego, a nawet zaproponować terapię z pominięciem platformy.

Ofertę dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb.