Skuteczność, szybkość, satysfakcja – tak charakteryzujemy nasze plany terapeutyczne.

Ewenemed powstał, aby oferować pacjentom terapie poudarową na światowym poziomie.

W pracy nad stworzeniem naszej terapii uczestniczyli lekarze, fizjoterapeuci, psychologowie, dietetycy oraz wielu specjalistów z dziedziny nowoczesnych technologii. Na styku wszystkich tych dziedzin powstał Ewenemed.pl

Czerpiemy z doświadczeń wysokiej klasy specjalistów: naukowców i lekarzy z całego świata. Stale śledzimy nowe doniesienia ze świata nauki, aby móc oferować naszym podopiecznym najnowsze koncepcje terapeutyczne o udowodnionym naukowo działaniu, których nie oferują jeszcze żadne inne ośrodki terapeutyczne w kraju.

Jesteśmy prywatną firmą, dlatego sami decydujemy o wprowadzaniu nowych technik do naszych planów terapeutycznych, nie czekając na zalecenia NFZ, którego skostniała struktura przedłuża niepotrzebnie wprowadzanie innowacji w rehabilitacji. Minie jeszcze wiele lat zanim publiczna służba zdrowia zacznie korzystać z wyników badań, z których każdy może korzystać już dziś.

Od teraz nie musicie już Państwo szukać pomocy za granicą. Nowoczesną i przyjazną Pacjentowi terapię znajdziecie Państwo właśnie u nas.

Sprawdźcie nas – będziecie Państwo mile zaskoczeni tym, ile możecie dostać za kwotę, na którą na pewno możecie sobie Państwo pozwolić.

Wszyscy nasi fizjoterapeuci posiadają dyplomy ukończenia Wyższych Uczelni Medycznych z tytułem magistra.